U nás píšete Vy

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Jednoduše ji přidejte a spravujte obsah tohoto portálu!

Přidat vlastní obsah

Soutěžte s námi

Chcete vyhrát vstupenku na koncert, festival atd.? Neváhejte a soutěžte s námi!

Chci soutěžit

Jeden kmen

Jeden kmen

Detaily akce

Datum: 27.9.2017 - 31.10.2017
Místo: Hrad Špilerk Brno
Odkaz: http://www.spilberk.cz

Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen na hradě Špilberku vás zavede do fantasy světa skřetů z kmene Snaga, kteří se ve vlastním jazyce nazývají uruki.

Výstava: 24. září 2017 až 11. února 2018.

Na výstavě poznáte příběh tohoto skřetího kmene, nahlédnete do každodenního života jeho členů a seznámíte se s  brněnským výtvarným fantasy role-playing projektem Jeden kmen, který těmto skřetům vdechl život.

Na programu festivalu je také turnaj v bojové aréně, šamanské věštby, střelba z kuše, práce se středověkým jeřábem a mnohé další.

Výstava Jeden kmen bude k vidění do 11. února 2018. Projekt Jeden kmen se sice inspiruje reáliemi z děl J. R. R. Tolkiena, vytváří si však vlastní detailně propracovaný svět. Návštěvníci se podívají do tábora kmene, spolu s válečníky zakusí boj i lov, stanou se svědky tajemného rituálu a zúčastní se i pohřbu starého šamana. Žádný fanoušek fantasy by si neměl nechat ujít tuhle naturalisticky ztvárněnou skřetí výstavu plnou fotografií, rekvizit a zvuků. Nutno dodat, že vznik výstavy mohutně podpořili příznivci skrze portál Startovač.cz.