U nás píšete Vy

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Jednoduše ji přidejte a spravujte obsah tohoto portálu!

Přidat vlastní obsah

Soutěžte s námi

Chcete vyhrát vstupenku na koncert, festival atd.? Neváhejte a soutěžte s námi!

Chci soutěžit

Madagaskar – muzikálové dobrodružství

Madagaskar – muzikálové dobrodružství

Detaily akce

Datum: 14.10.2017 - 14.10.2017
Čas: 14:00
Místo: Hala Rondo Brno
Odkaz: http://www.madagaskar-muzikal.cz

Strhující podívaní – Poprvé naživo a v češtině!
Vydejte se na dobrodružnou cestu s vašimi oblíbenými zvířátky z filmu Madagaskar – s Martym, Alexem, Melmanem a Glorií a mnoha dalšími.

14. 10. 2017 ve 14:00 a 17:00, Hala Rondo Brno.

Pojďte jejich cestu do divoké Afriky zažít společně s nimi – již na podzim 2017 na vašem zimním stadionu. Vás a vaše děti čeká strhující podívaná – kouzelná výprava, světelná show, velkolepá choreografie, propracované kostýmy, známé písně (I Like to Move It – Já tak rád trsám trsám a další) i dojemný příběh o cestě ze ZOO z New Yorku až do divočiny na Madagaskaru.

Muzikálová verze oblíbeného animovaného filmu studia DreamWorks MADASAGKAR přijíždí poprvé do České a Slovenské republiky. Od října 2017 se uvede na zimních stadionech v 10 městech v režii a choreografii Petry Parvoničové, českém překladu Adama Nováka a s výpravou Michaely Horáčkové Hořejší.

Madagaskar – muzikálové dobrodružství – je inspirován známým animovaným filmem z roku 2005. Scénář k muzikálové verzi napsal Kevin Del Aguila, hudba a text jsou dílem George Noriega a Joea Someillana. V muzikálu mj. zazní také známý hit z filmu Já tak rád trsám (I Like To Move It)

Vystupující osoby
Veronika Veselá, Ilona Maňasová, Jan Tenkrát, Filip Hořejš, Martin Hubeňák, Lukáš Prokop, Michaela Novotná, Jakub Hliněnský, Martina Ctiborová, Karolína Beerová, Štěpán Piller, Jan Fanta, Václav Noid Bárta, Michaela Nosková, Tomáš Smička, Petr Ryšavý, Zdeněk Rohlíček, Viktorie Tandlerová, Richard Pekárek, Aneta Poláchová, Petr Kutheil, Roman Tomeš, Katrin Cvinerová, Tomáš Löb.