U nás píšete Vy

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Jednoduše ji přidejte a spravujte obsah tohoto portálu!

Přidat vlastní obsah

Soutěžte s námi

Chcete vyhrát vstupenku na koncert, festival atd.? Neváhejte a soutěžte s námi!

Chci soutěžit

Aktuality

18.6.2015
CK Livingstone pro vás připravila další koncerty pro Nepál v Praze a v Brně. První akce proběhla v Českých Budějovicích na výtečnou. V sále bylo na 420 lidí, čistý výnos z akce je 120 652 Kč, tedy slušná bilance koncertu. Množství dalších financí směřuje přímo na účet NAMASTÉ NEPÁL, kde je nyní 1 318 000 Kč.
10.6.2015
Málokterý hudební festival je svým zaměřením tak jedinečný, jako právě Hudbou pro UNICEF. Koná se totiž ve spolupráci s Dětským fondem OSN – UNICEF a výtěžek z akce je určen na podporu očkovacích programů UNICEF. Festival Hudbou pro UNICEF nabízí unikátní příležitost poslechnout si špičkovou hudbu a současně podpořit dobrou věc. Návštěvníci hudebního festivalu Hudbou pro UNICEF, který se letos koná 13. června v letním kině v Tišnově u Brna, se mohou opět těšit na špičku domácí hudební scény. 
3.6.2015
Jedinečné dva večery se uskuteční ve Ville Stiassni 13. a 14. června od 20 hodin. V krásném funkcionalistckém prostředí v letním večeru zazní barokní hudba v podání tří sólistek: Andrey Široké, Laily Cathleen Neuman (NL), Stanislavy Jirků, které doprovodí Orchestr Plaisirs de Musique na dobové nástroje.
9.5.2015
„Kam se poděl můj doposud dokonalý zrak, na všem leží neproniknutelně modrý mrak. Tmavomodrý mrak.“ Právě podle písně Tmavomodrý svět Jiřího Voskovce a Jana Wericha, je nazvaný výjimečný festival, který se v Brně koná pro zrakově postižené děti a mládež.
30.4.2015
Na podporu činnosti Asociace pomáhající lidem s autismem APLA-JM o.s. se rozhodl věnovat výtěžek svého brněnského koncertu sbor ze Spojených států amerických Concordia University Choir. Spolu s ním 1. května od 18.30 v brněnské katedrále svatých Petra a Pavla vystoupí také Brněnský filharmonický sbor Beseda brněnská pod vedením Aleše Podařila.
20.4.2015
Univerzita Palackého v Olomouci a spolek MusicOlomouc pořádají ve dnech 20. až 29. dubna 2015 sedmý ročník mezinárodního festivalu soudobé hudby MusicOlomouc 2015. Dramaturgie nabídne kromě několika vystoupení českých či zahraničních ansámblů také klavírní recitál. Na sedmi koncertech zazní přes čtyřicet soudobých skladeb, z toho šest ve světové premiéře. Program doplní dvě přednášky skladatelů (Gerald Resch – Rakousko a Markéta Dvořáková – ČR). 
19.4.2015
Jubilejní 40. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Janáčkův máj i letos představuje atraktivní program. Svědčí o tom pět vyprodaných večerů přibližně dva měsíce před začátkem festivalu. Zájemci o mimořádné hudební zážitky mají možnost zajistit si vstupenky ještě na několik atraktivních koncertů, které se v Ostravě již nikdy zřejmě nezopakují.
11.4.2015
Rožnov pod Radhoštěm - Brněnský rozhlasový orchestr lidových nástroj (BROLN) přiveze 19. dubna do Rožnova pod Radhoštěm ojedinělou plejádu špičkových sólistů, mezi nimiž budou jak folklorní legendy, tak nejtalentovanější zpěváci mladších generací. Valašskou elitu doplní osobnosti z jižní Moravy. Koncert se uskuteční od 15.00 v prostorách Janíkovy stodoly v areálu Dřevěného městečka Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.