U nás píšete Vy

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Jednoduše ji přidejte a spravujte obsah tohoto portálu!

Přidat vlastní obsah

Soutěžte s námi

Chcete vyhrát vstupenku na koncert, festival atd.? Neváhejte a soutěžte s námi!

Chci soutěžit

Čejkovické bylinkové slavnosti první zářijovou neděli

Čejkovické bylinkové slavnosti první zářijovou neděli

První zářijovou neděli (6. září) v 10:30 zahájí společnost Sonnentor, známá také pod názvemSluneční brána, v moderním areálu na kopci nad historickými Templářskými sklepy „Čejkovické bylinkové slavnosti“. Sonnentor otevře své sluneční brány všem zájemcům o zhlédnutí procesuvýroby čajového sáčku od výkupu bylinek přes jejich zpracování až po balení. V pořadí již 6. ročník se ponese ve znamení slavnostního otevření čajového salonu s kavárnou Čas na čaj

Zaměřeno na děti
Zvláště pro ně zde bude připraveno divadelní představení Víti Marčíka, planetárium, vystoupení dětského folklorního souboru Čejkovjan a spousta dalších zajímavých a naučných aktivit i tradičních řemesel.
 
Ochutnávky i expozice
Všudypřítomná dobrá nálada, příjemné prostředí, milí lidé, báječné bioprodukty a bohatý program pro děti i dospělé přilákali na Čejkovické bylinkové slavnosti minulý rok více než 9000 návštěvníků. Součástí letošního pestrého programu budou kromě nesčetných a bezplatných ochutnávek nejrůznějších směsí čajů a koření a minibiojarmarku také odborné přednášky počínaje zdravým životním stylem s Wlastou Hlinkovou s výrobou raw pokrmů, diskuze s pěstiteli a mnoho dalšího.
 
Čejkovické bylinkové slavnosti
Čejkovice u Hodonína
6. září 2015