U nás píšete Vy

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Jednoduše ji přidejte a spravujte obsah tohoto portálu!

Přidat vlastní obsah

Soutěžte s námi

Chcete vyhrát vstupenku na koncert, festival atd.? Neváhejte a soutěžte s námi!

Chci soutěžit

Soutěže

24.4.2015
Sleduje vaše ratolest spolu se svým tatínkem hokejové zápasy? Baví vaše dítko fandit a má spoustu zvídavých otázek? Hledáme dětského reportéra! Pomozte vašemu dítěti zazářit před kamerou během Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015. Stačí nahrát krátké video vašeho dětského reportéra a může se zařadit po boku Roberta Záruby k nejlepším českým sportovním komentátorům.
22.4.2015
Chtěli byste s námi soutěžit o zajímavé ceny? Následujte odkaz a vybírejte. Přejeme hodně štěstí!
19.3.2015
Zoo Brno nabízí žákům základních škol a gymnázií možnost zapojit se do soutěže v rámci kampaně WAZA (Světové asociace zoologických zahrad a akvárií). Letos nese název „Biodiverzita – to jsme MY“ a klade si za cíl lépe porozumět propojení člověka a přírody.  
24.2.2015
Význam Arakainu už dávno přesáhl hranice jednoho hudebního stylu. Sloučení metalové hudby s tou přístupnější přispívají bezpochyby i koncerty, na kterých kapela vystupuje s Lucií Bílou. V Brně se jeden takový uskuteční 24. března v prostorách Semilassa. Díky Kultu máte jedinečnou možnost užít si jej zdarma. Soutěží se o 3 vstupenky v hodnotě 399 Kč.
8.1.2015
Pouze několik kapel se může pyšnit tím, že objíždí koncertní pódia už 40 let. Jednou z nich jsou britští Smokie. V Brně toto výročí oslaví 20. února 2015 od 19.00 v moderním Sono Centru. Díky nám máte možnost vyhrát na tuto jedinečnou událost 2x2 vstupenky v hodnotě 1580 Kč.  SOUTĚŽ UKONČENA. Výherci: 
8.1.2015
Legenda české animace a historie naší kinematografie obecně Karel Zeman se díky muzeu zaštítěnému jeho jménem těší znovuobnovenému zájmu. Jednou z činností vedení Muzea Karla Zemana je i vydávání jeho zásadních děl v digitalizované podobě na DVD s využitím původních filmových materiálů. Koncem loňského roku přišla řada na snímky Na kometě a Pohádka o Honzíkovi a Mařence. S kultem máte možnost vyhrát nejen jedno z nich, ale také volnou vstupenku do zmíněné instituce sídlící nedaleko Karlova mostu. SOUTĚŽ UKONČENA. Výherci: 
15.12.2014
Marta Kubišová má stále chuť koncertovat a sdílet prostor se svými fanoušky, o čemž se mohou lidé přesvědčit při jejím vystoupení v Janáčkově divadle 25. ledna 2015. A několik šťastných dokonce zdarma. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku. Soutěží se o 3x2 vstupenky v hodnotě 690 Kč. SOUTĚŽ UKONČENA. Výherci: 
10.12.2014
Oslavu blížících se Vánoc nabízí akce nazvaná Adventní gospely 2014. V čele velmi uznávaného gospelového souboru se představíStella Jones. Událost se uskuteční 22. prosince v brněnské Katedrále Petrov od 19:30. Díky nové soutěži s kultem se jí můžete zúčasnit zdarma. Soutěží se o 4x2 vstupenky v hodnotě 1 000 Kč. SOUTĚŽ UKONČENA. Výherci: