U nás píšete Vy

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Jednoduše ji přidejte a spravujte obsah tohoto portálu!

Přidat vlastní obsah

Soutěžte s námi

Chcete vyhrát vstupenku na koncert, festival atd.? Neváhejte a soutěžte s námi!

Chci soutěžit

Výlety

V květnu, červnu a září tohoto roku se už počtvrté v řadě na moravském barokním zámku Slavkov – Austerlitz otevřou dveře všem návštěvníkům, které zajímají techniky a další taje restaurování umělecko-historických památek. Nově budou ale letos studenti brněnské Vyšší odborné školy restaurátorské pracovat v prostorách zámeckých koníren, a to – jak už je zvykem – přímo před zraky přihlížejících.V naší republice unikátní akce Slavkovské restaurování 2015 se dělí na dva běhy, které oddělují letní prázdniny, první běh bude od 12. května do 5. června, druhý pak od 1. do 25. září 2015. V letošním roce poprvé proběhne veřejná vernisáž celé akce, a to 19.května od 17:00 na zámku Slavkov – Austerlitz.
Velšská zpěvačka BONNIE TYLER s nezaměnitelným chraplavým hlasem přiveze v dubnu 2015 do České republiky megahity jako "Total Eclipse Of The Heart" nebo "Islands".
Tento hudebně-kulturní festival vyhrál první místo v anketě Žebřík 2014 v kategorii Akce roku. Ocenění pouze potvrdilo vzrůstající popularitu tohoto festivalu mezi širokou veřejností.