U nás píšete Vy

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Jednoduše ji přidejte a spravujte obsah tohoto portálu!

Přidat vlastní obsah

Soutěžte s námi

Chcete vyhrát vstupenku na koncert, festival atd.? Neváhejte a soutěžte s námi!

Chci soutěžit

Letní kino na Dvoře Městského divadla Brno

Letní kino na Dvoře Městského divadla Brno

Projekt Letní kino je součástí festivalu Léto na Dvoře Městského divadla Brno. První film bude promítán v pondělí 29. června po skončení již 5. ročníku akce Pivní fest 2015, která se v prostoru Dvora uskuteční 26. a 27. června, a to za účasti dvaceti malých pivovarů s jejich nejlepšími pivy.

Začátky červnových a červencových filmových projekcí budou ve 21:30 hodin. V srpnu potom od 21:00 hodin. Poslední projekce Letního kina proběhne 30. 8. 2015, ale naváže na ni ještě dvoudenní festival outdoorových krátkých filmů ve dnech 2. a 3. 9. 2015.

Jde již o pátý ročník letního filmového svátku, který je v Brně unikát. Jedná se vlastně o jakousi kino-restauraci pod širým nebem, kdy se při sledování filmu běžně obsluhuje a konzumuje. Projekci technicky zajišťují odborníci z Městského divadla Brno.

Pro letní kino chystáme více než 60 filmů. Připravena je i mokrá varianta, kdy lze film sledovat pod zastřešenou terasou. Vstupné je pro letošní rok 95,- Kč. Pětikoruna, o kterou je vstupenka dražší oproti předcházejícím ročníkům, má ovšem svůj smysl. Tato částka bude věnována na konto Ligy vozíčkářů. Už v předešlých letech jsme partnersky podporovali další nadační fondy. Letos jsme se rozhodli pomáhat také v konkrétním případě. Po dohodě s Ligou vozíčkářů budeme podporovat sbírku na výcvik asistenčního pejska Fany pro desetiletého Danečka. Myslíme si, že náš projekt může pomoci tomuto chlapci ve zkvalitnění jeho dalšího života. Proto choďte do letního kina k nám, pomůžete tím dobré věci!

Tradičně budou v nabídce osvědčené i zcela nové tituly. Jelikož užitá technologie neumožňuje promítat nejnovější filmové premiéry, projekce se ubírá směrem ke kvalitním titulům, na které lze zakoupit práva pro veřejné projekce. Na své si přijdou milovníci všech filmových žánrů.

Vstupenky budeme opět prodávat on-line přes portál MePass. Koupit si lístek bude možné např. přes chytrý mobilní telefon. Každý týden budou rovněž losovány vouchery do restaurací pořadatelské firmy Brixton-gastro.

Letní kino na Dvoře Městského divadla Brno

29. června - 30. srpna 2015

Dvůr Městského divadla Brno

http://www.letnikinobrno.cz/