U nás píšete Vy

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Jednoduše ji přidejte a spravujte obsah tohoto portálu!

Přidat vlastní obsah

Soutěžte s námi

Chcete vyhrát vstupenku na koncert, festival atd.? Neváhejte a soutěžte s námi!

Chci soutěžit

Zvonečkový jarmark a koncert Vojty Dyka

Zvonečkový jarmark a koncert Vojty Dyka

Sobota 13. června přinese na půdě muzea pestrý celodenní program pro všechny zájemce. Přispěje k tomu Zvonečkový jarmark v areálu Dřevěného městečka a večerní koncert Vojty Dyka s kapelou B-SIDE BAND v amfiteátru Na Stráni.

„Již tradiční pořad Zvonečkový jarmark je setkáním hrnčířů, keramiků a dráteníků. Návštěvníci mohou obdivovat ukázky těchto tradičních řemesel a samozřejmě si výrobky i zakoupit. Přítomno bude na sedm desítek řemeslníků z Česka i ze Slovenska. Pro zájemce jsou připraveny keramické a tvůrčí dílny pro malé i velké. V areálu budou k dispozici dva elektrické hrnčířské kruhy pro předvádění výroby. Zároveň si lidé mohou přinést i starší nádobí a nechat si ho zadrátovat,“ uvedl Jindřich Ondruš, ředitel muzea. V rámci pořadu budou účinkovat Folklorní soubor Olšava z Uherského Brodu (ve 12.00 a v 15.00) a hudební skupina Calata z Ostravy (v 11.00 a ve 14.00).

T klub – kulturní agentura v Rožnově pod Radhoštěm připravila na sobotu 13. června 2015 od osmi hodin večer v amfiteátru Na Stráni Valašského muzea v přírodě koncert jednoho z nejcharismatičtějších současných českých herců, vynikajícího zpěváka Vojtěcha Dyka za doprovodu skvělého orchestru se zcela novým programem ve swingovém aranžmá. Repertoár kapely je žánrově nesvázán, je podřízen především snaze vytvořit moderní barevný bigbandový zvuk a vtáhnout posluchače do děje energií a efektními aranžmá.

Zvonečkový jarmark a Vojta Dyk

13. června 2015

Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm

www.vmp.cz